0item(s)

Nie masz produktów w koszyku.

Product was successfully added to your shopping cart.

Drodzy Motocykliści, oddajemy w Wasze ręce nasz nowy projekt - sklep internetowy. Tu macie możliwość zakupienia towarów pojawiających się na łamach naszego magazynu i często rekomendowanych przez naszych testerów. Zakupów możecie dokonywać przez internet, telefonicznie, wysyłając maila lub po prostu odwiedzając nasz sklep w Warszawie. Na miejscu spotkacie się z fachową obsługą. Nasi sprzedawcy to motocykliści z doświadczeniem. Większość towarów w ofercie sklepu posiadamy na miejscu. Mniej typowe części lub elementy ubioru motocyklisty sprowadzamy na zamówienie, np. części oryginalne, kufry, zamienniki części silnikowych, opony sportowe, owiewki, bardziej wyszukane modele kasków, butów lub kombinezonów motocyklowych. 

Potrafimy dopasować się do potrzeb bardzo wymagających klientów, jak również początkujących motocyklistów. Klientom z mniej zasobnym portfelem proponujemy tańsze zamienniki. Wszystkie sprzedawane ochraniacze, ubrania, części eksploatacyjne posiadają stosowne atesty lub certyfikaty, jeśli są wymagane przez prawo, np. CE, ISO, Snell M2005 lub inne. 

Sklep e-ochraniacze.pl jest prowadzony przez firmę MotoX s.c., która posiada doświadczenie w handlu hurtowym i detalicznym na rynku motocyklowym od 2006 roku. Dzięki zapleczu technicznemu, kadrowemu i szerokiej bazie towarowej, poza zakupami on-line, od samego początku oferujemy możliwość wizyty w realnej siedzibie, konsultacje z wyszkolonymi sprzedawcami oraz bogaty wybór towarów, które w każdej chwili można dotknąć lub przymierzyć. Wszystko w trosce o Wasze zadowolenie i zaufanie! 

Oferta sklepu jest stale powiększana. Jesteśmy otwarci na Wasze komentarze oraz propozycje związane z wyglądem sklepu, prezentowaną ofertą, sposobem dokonywania zamówień itp. Przychodząc osobiście do sklepu lub dzwoniąc (nie zawsze mamy czas na porady przez GG) możecie skorzystać z porad związanych dopasowaniem i montażem akcesoriów motocyklowych. 

Będziemy także wdzięczni za pozostawienie szczerej recenzji pod zakupionym produktem oraz za wszelkie komentarze na temat sklepu.

Z góry dziękujemy, 
Załoga sklepu e-ochraniacze.pl 

luis Luigi

Hobby: motocross, narty i łyżwy. Sporty zimowe uprawiam głownie podczas przerwy, gdy za oknami leży śnieg. Chętnie Ci pomogę i doradzę w zakresie doboru ubioru, ochraniaczy oraz eksploatacji sprzętu. W pracy zajmuję obsługą klientów detalicznych i hurtowych.

Tobi tobiasz

Pozytywnie zakręcony i skory do pomocy - tak po krótce o mnie. W sklepie zajmuję się obsługą klientów, bezpośrednio na miejscu, telefonicznie oraz przez internet. Po pracy lubię przejechać się po szutrach i mniej uczęszczanych drogach. Staram się także uczestniczyć w akcjach Motocykliści Dzieciom, oczywiście jak tylko pozwala na to czas. Gram także w ASG.

Agata Agata

Motoholiczka poświęcająca cały swój wolny czas by innym żyło się lepiej i bezpieczniej. Aktywna członkini Fundacji Jednym Śladem organizująca wydarzenia mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drogach. Lubiąca wieczorami, w blasku latarni zbierać kapsle nad Wisłą. Gdyby tylko mogła oddała by całe serce najmłodszym potrzebującym dzieciom. W przerwach pomiędzy pracą i fundacją daje ponieść wodzy fantazji i robi przepyszne śniadania w postaci chleba z pasztetem.

Tak wygląda nasz sklep:

  • Sklep.motox.com.pl foto 1
  • Sklep.motox.com.pl foto 2
  • Sklep.motox.com.pl foto 3
  • Sklep.motox.com.pl foto 4
  • Sklep.motox.com.pl foto 5
  • Sklep.motox.com.pl foto 6
  • Sklep.motox.com.pl foto 7
  • Sklep.motox.com.pl foto 8
  • Sklep.motox.com.pl foto 9
  • Sklep.motox.com.pl foto 10